Dostawa

1. Zamówienie dostarczane jest do Klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej pod adres wskazany w formularzu zamówienia jako adres Dostawy.

2. Koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.

3. Standardowy czas dostawy wynosi: 2 dni robocze - dla opcji dostawy kurierskiej (DPD, UPS)

4. Zamówienia poza terenem Polski dostarczane są pod wskazany przez Klienta adres za pośrednictwem firmy kurierskiej.

5. Koszty dostawy poza terytorium RP ustalane są indywidualnie z Klientem, po uprzednim kontakcie mailowym na adres info@muffa.com.pl. Szacunkowy koszt dostawy podany jest na stronie w zakładce DOSTAWA

6. W przypadku niemożności realizacji zamówienia we wskazanym terminie z przyczyn zależnych od sprzedawcy lub niedostępności towaru, Klient zostanie poinformowany o tym fakcie oraz o przewidywanym terminie wykonania transakcji (nie dłuższym niż 14 dni). Informacja w tym zakresie zostanie przesłana pisemnie na adres e-mail wskazany w zamówieniu.

7. W sytuacji opisanej w pkt 6 Klient może dokonać modyfikacji zamówienia w sposób uzgodniony z pracownikiem sklepu internetowego lub odstąpić od zamówienia.

8.  W przypadku nieuzasadnionego nieodebrania przesyłki opłaconej: przelewem tradycyjnym, przelew elektroniczny lub za pobraniem Klient zostanie obciążony kosztami za zwrot paczki do nadawcy.