POKROWCE NA FOTELIKI

Pokrowce na foteliki samochodowe

Foteliki samochodowe, gdy pojawia się w naszym domu dziecko, stają się integralną częścią nasze pojazdu, bez którego nie wyobrażamy sobie żadnej podróży. Tego typu akcesoria musza służyć nam przez długi okres czasu, gdyż zakup takiego fotelika bardzo często wiąże się z dość pokaźnymi wydatkami, które w przypadku ...

Pokrowce na foteliki samochodowe

Foteliki samochodowe, gdy pojawia się w naszym domu dziecko, stają się integralną częścią nasze pojazdu, bez którego nie wyobrażamy sobie żadnej podróży. Tego typu akcesoria musza służyć nam przez długi okres czasu, gdyż zakup takiego fotelika bardzo często wiąże się z dość pokaźnymi wydatkami, które w przypadku małego dziecka bardzo często mnożą się przez całe spektrum rzeczy koniecznych do zakupienia. Bardzo często podczas podróży spożywamy różnego typu pożywienie, które naraża tapicerkę fotelika na ciężkie do wyczyszczenia zabrudzenia, które mogą sprawić że straci on swoją pierwotną przydatności lub nie będziemy mogli go dalej odsprzedać innym rodzicom. Idealnym rozwiązaniem na nasze problemy jest pokrowiec na fotelik samochodowy, który uchroni nasz fotelik przed wszelkimi zabrudzeniami.

Materiał wykonania 

Wszystkie pokrowce na foteliki, dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego, wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają długi okres żywotności akcesoriów oraz są bardzo przyjazne oraz miłe w dotyku dla delikatnej skóry naszej pociechy. Do produkcji pokrowców użyta została najwyższej klasy tkanina polarowa minky, która spełnia wszelkie standardy związane z zapewnieniem komfortu oraz wygodny, nawet przy najdłuższych podróżach, dla naszego dziecka.

 

Oczywiście każdy pokrowiec na fotelik samochodowy jest dostępny w innym wariancie kolorystycznym, więc z pewnością każdy rodzic znajdzie produkt dopasowany do jego indywidualnych preferencji. Cenisz sobie jasne kolory z przystępnymi oraz przyjaznymi wzorami, które będą pozytywnie wpływać na emocje Twojej pociechy, a może wolisz ciemniejsze kolory oraz bardziej wyważone wzory, które wprowadzą dziecko w stan spokoju oraz pełnego ukojenia. W naszym sklepie internetowym znajdziesz dosłownie wszystko czego tylko potrzebujesz.

Ważną kwestią jest również czyszczenie pokrowców na fotelik. Głód w przypadku naszych najmłodszych pociech jest czymś czego nie uda się stłumić lub przeczekać. Dlatego też bardzo często mamy przygotowane w torbie posiłki, które dziecko będzie mogło spożyć w oczekiwaniu na najbliższą stację lub jadłodajnię, gdzie kupimy pełnowartościowy posiłek.Materiał wykonania naszych pokrowców jest bardzo łatwy do czyszczenia. Przy mniejszych zabrudzeniach wystarczy powierzchnie materiału przetrzeć zwykłą, delikatnie zwilżoną ścierką, a w przypadku znacznie mocniejszych zabrudzeniach oraz większych plamach, można w łatwy sposób zdjąć z fotelika nasz pokrowiec i wyprać go w pralce według wskazań dostępnych na etykiecie produktu.

Dlaczego zakup pokrowców jest konieczny?

Każde dziecko, które nie osiągnęło wzrostu powyżej 1,5 m musi być przewożone w specjalnie przystosowanym do tego foteliku samochodowym. Dzieje się tak ze względu na to, że zwykła kanapa samochodowa nie jest w pełni dostosowana do wymiarów mniejszego dziecka i w przypadku jakiegokolwiek losowego zdarzenia na drodze, delikatna konstrukcja kręgosłupa naszej pociechy może być narażona na wszelkiego rodzaju urazy. Sam fotelik samochodowy jednak to nie wszystko, oprócz bezpieczeństwa bardzo ważnym elementem jest również pokrowiec na fotelik samochodowy, który zapewni wygodę naszemu dziecku oraz sprawi, że będzie ono czuło się komfortowo, a nam pozwoli na spokojne przemieszczanie się samochodem nawet przez wiele godzin.

Oferta sklepu internetowego

Nasza firma zajmuje się głownie się sprzedażą akcesoriów dziecięcych, wiec możemy powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Prezentujemy Państwu całkowicie profesjonalne oraz najwyższej jakości produkty, które dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz pokrowce we wzorach takich jak:

  • Tańczące Listki
  • Granatowy Zygzak
  • Leśne Zwierzaki (beżowy)

Dlatego też uważamy, że każdy znajdzie produkt dopasowany do swoich indywidualnych preferencji. Nie czekaj tylko sprawdź ofertę naszej firmy, która w propozycji ma różnego rodzaju pokrowce na foteliki w bardzo atrakcyjnych oraz przystępnych cenach.

Więcej

POKROWCE NA FOTELIKI W tej kategorii nie ma produktów.